Lamineerimine

Mis on juuste lamineerimine?

Lamineerimine, see on juukse väliskihi katmine, tänu millele juuksed paksenevad, saavutavad sileduse ja läike. See protseduur on absoluutselt ohutu nii juustele kui peanahale.INKworks póhineb hüdrolüüsitud nisuproteiinidel, millel on antioksüdantne móju, see niisutab ja toidab juukseid, on raviva toimega ning soodustab juuksekasvu.
 INK Works clear on lõhnata ja värvuseta, hüpoallergeenne ja ei sisalda konservante.Toode katab iga karva eraldi, sealjuures kleepumata. Täidab kõik ebatasasused juuksekarval, sealjuures kaitseb edaspidiste töötluste eest. Lõpptulemusena saavutavad juuksed elastsuse, sileduse ja juuksekarva läbimõõt suureneb 10%.
 INK Works kindlustab antistaatilise efekti, kaitseb kuumtöötluse eest, lihtsustab föönitamist.Toote sattumine peanahale ei kahjusta peanahka, kuna see on õhku läbilaskva koostisega. Ei sisalda silikooni. Vóimalik lisada ka kerget tooni.
 INK Works'i protseduuri optimaalne intervall on 3 nädalat. Hooldus sobib ideaalselt hargnevate juukseotste puhul. Kombineerides toodet koos niisutava vói taastava juuksemaskiga pikendad juustele kantavate ainete móju.Soovitatakse teha peale keemilist lokki vói blondeerimise järgselt, kuna juuksed kaotavad keemilise töötlusega vajaliku niiskuse ja elastsuse. Ainult väga nõrk lokk võib kaotada oma vormi lamineerimise käigus.Lamineerimine ei nõua lisahooldust kui klient kasutab juba palsamit ja maski. Sügavpuhastavad šampoonid ja maskid tuleb enne lamineerimist ära teha.


KuupƤev: 2010-12-10 11:12

« Tagasi